Rural Retreat Chy Kensa A Hot Tub Haven Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 37 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Deze 1-slaapkamer Rural Retreat Chy Kensa A Hot Tub Haven Villa Grampound is binnen 15 minuten rijden van Tregony Gallery gelegen, heeft een buitenzwembad, en daar kunnen gasten ook profiteren van een zonneterras. Deze 37 m² grote villa heeft een zonneterras en ligt binnen 7 km afstand van het Mevagissey Museum.

    Gasten de Haven van Mevagissey op 20 rijminuten verderop vinden en het centrum van Grampound binnen 30 minuten te voet bereiken. Deze gesitueerde in Grampound Rural Retreat Chy Kensa A Hot Tub Haven Villa bevindt zich binnen 4 km afstand van natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Lost Gardens of Heligan. Deze hut bevindt zich op 25 minuten rijafstand vanaf de Heilig-Drievuldigheidskerk en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.

    In deze 1-badkamer woning kunnen gasten genieten van uitzicht op de tuin. Tot de badkamerfaciliteiten van Rural Retreat Chy Kensa A Hot Tub Haven Villa behoren ook een bubbelbad, een apart toilet en een douche. Badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

    De keuken van deze villa is uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven, en is voorzien van een eethoek buiten. Griggs Restaurant bevindt zich niet ver van deze woning en serveert Britse gerechten. De dichtstbijzijnde bushalte, B3287 Junction, ligt op 250 meter loopafstand. Actieve gasten kunnen vissen proberen, of ontspannen in een bubbelbad.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Rural Retreat Chy Kensa A Hot Tub Haven Villa Grampound

    In deze 1-badkamer woning kunnen gasten genieten van uitzicht op de tuin. Tot de badkamerfaciliteiten van Rural Retreat Chy Kensa A Hot Tub Haven Villa behoren ook een bubbelbad, een apart toilet en een douche. Badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Rural Retreat Chy Kensa A Hot Tub Haven Villa Grampound Voorzieningen foto Rural Retreat Chy Kensa A Hot Tub Haven Villa Grampound Kamer foto Rural Retreat Chy Kensa A Hot Tub Haven Villa Grampound Bedden foto Rural Retreat Chy Kensa A Hot Tub Haven Villa Grampound Kamer foto Rural Retreat Chy Kensa A Hot Tub Haven Villa Grampound Kamer foto
    Studio met een King Size Bed

    Grootte: 37 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +

    Locatie bij Rural Retreat Chy Kensa A Hot Tub Haven Villa Grampound

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Rural Retreat Chy Kensa A Hot Tub Haven Villa Grampound

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft deze villa een keuken?
      Ja, in deze villa is een ingerichte keuken beschikbaar.
    • Is Rural Retreat Chy Kensa A Hot Tub Haven Villa huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar Rural Retreat Chy Kensa A Hot Tub Haven Villa.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Rural Retreat Chy Kensa A Hot Tub Haven Villa?
      Gasten van Rural Retreat Chy Kensa A Hot Tub Haven Villa kunnen onder andere de Haven van Mevagissey (7 km), de Heligan House 4) en de Heilig-Drievuldigheidskerk 6) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Rural Retreat Chy Kensa A Hot Tub Haven Villa Grampound